Субота, 21.07.2018, 05:13
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 53 54 55 56 »
Шановні колеги!
Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

З Новим роком,
браття милі,
В новім щастю, в новій силі
Радісно вітаю вас і бажаю, щоб в здоров’ю,
В мирі, з братньою любов’ю
Відтепер ішов нам час.
Щирій праці Бог поможе!
Дай вам Боже все, що гоже!

З повагою, завідувач ММК та колектив методичного кабінету управління освіти м. Старокостянтинова

Просмотров: 594 | Добавил: EGA | Дата: 31.12.2010

Відповідно до плану роботи методичного кабінету управління освіти у січні 2011 року відбудуться засідання міських методичних об’єднань педагогічних працівників закладів освіти міста.
Просмотров: 402 | Добавил: EGA | Дата: 31.12.2010

СВЯТО УЧИТЕЛЬСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Вже стало доброю традицією вчительської спільноти нашого міста в переддень нового року проводити свято педагогічної майстерності та творчості – перший тур Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року».
18 грудня гостинно відчинилися двері загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, запрошуючи учасників свята та конкурсантів до затишної зали. З вітальним словом до конкурсантів звернулися міський голова Мельничук М.С. та начальник управління освіти Щербань Н.М. Сказано напутні слова, висловлено щирі побажання – конкурс розпочинається.
Учасники конкурсу у п’яти номінаціях мали змогу продемонструвати свою фахову майстерність під час фрагменту відкритого уроку, проведення «Майстер – класу», у формі збірки оформлених матеріалів та вирішуючи складні завдання тестового характеру. Ось і закінчення конкурсу. Журі оголошує результати. Переможців та лауреатів конкурсу нагороджують грамотами начальник управління освіти Щербань Н.М. та завідува ... Читати далі »

Просмотров: 503 | Добавил: EGA | Дата: 31.12.2010

1 грудня 2010 р. на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 проведено День відкритих дверей.
Просмотров: 473 | Добавил: EGA | Дата: 31.12.2010

Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнської олімпіади з екології!

10 клас
  • Матвійчук Віта Олександрівна - І місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Грищенкова Галина Михайлівна)
  • Драчук Ірина Федорівна - ІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Корольова Тетяна Анатоліївна)
  • Яковенко Антон Олександрович - ІІІ місце (гімназія, вчитель Мала Олеся Василівна)
11 клас
  • Бойчук Іванна Ігорівна - І місце (ліцей, вчитель Резнікова Наталія Олександрівна)
  • Петровська Яна Олександрівна - ІІ місце (гімназія, вчитель Мала Олеся Василівна)
  • Леник Богдан Ярославович - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Кравчук Віктор Володимирович)
Просмотров: 412 | Добавил: EGA | Дата: 20.12.2010

Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнської олімпіади з астрономії!

  • Мусійчук Ольга Іванівна - І місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Іванюк Світлана Олександрівна)
  • Дидик Владислав Петрович - ІІ місце (гімназія, вчитель Бондарчук Сергій Михайлович)
  • Семенюк Світлана Віталіївна - ІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Куклюк Світлана Миколаївна)
  • Музиченко Олена Юріївна - ІІІ місце (ліцей, вчитель Комарницька Валентина Володимирівна)
Просмотров: 408 | Добавил: EGA | Дата: 20.12.2010

Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнської олімпіади з педагогіки і психології!

11 клас
  • Павлова Зінаїда Олексіївна - І місце (гімназія, вчитель Цудзевич Сергій Володимирович)
  • Лашкевич Олена Вікторівна - ІІ місце (ліцей, вчитель Шуляковська Лариса Іванівна)
  • Медведкіна Дар'я Олегівна - ІІІ місце (ліцей, вчитель Шуляковська Лариса Іванівна)
Просмотров: 433 | Добавил: EGA | Дата: 20.12.2010

Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнської олімпіади з англійської мови!

8 клас
  • Бартова Софія Володимирівна - І місце (гімназія, вчитель Максимчук Світлана Єгорівна)
  • Мельник Марина Іванівна - ІІ місце (гімназія, вчитель Максимчук Світлана Єгорівна)
  • Яковчук Віра Володимирівна - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Федулова Юлія Леонідівна)
9 клас
  • Вакарєва Каріна Олександрівна - І місце (гімназія, вчитель Уланівська-Нич Людмила Михайлівна)
  • Войцешина Наталія Віталіївна - ІІ місце (гімназія, вчитель Журибіда Лариса Миколаївна)
  • Ящук Валентина Василівна - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Богданова Людмида Степанівна)
10 клас
  • Каленик Ірина Анатоліївна - І місце (гімназія, вчитель Гуменюк Лідія Олександрівна)
  • Франко Оксана Володимирівна - ІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, вчитель Хомра Ганна Миколаїівна)
  • Матвійчук Віта Олександрівна - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Горнік Лариса Павлівна)
11 клас
Просмотров: 365 | Добавил: EGA | Дата: 14.12.2010

Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнської олімпіади з правознавства!

9 класи
  • Ящук Валентина Василівна - І місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Богуславська Оксана Володимирівна)
  • Мартинюк Анастасія Олегівна - ІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Богуславська Оксана Володимирівна)
  • Савлук Діана Олексіївна - ІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, вчитель Слюсарчук Алла Олексіївна)
  • Гріга Владислав Сергійович - ІІІ місце (ліцей, вчитель Кухарчук Наталія Борисівна)
10 класи
  • Борук Ольга Миколаївна - І місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №8, вчитель Довбня Оксана Валентинівна)
  • Больних Олександр Сергійович - ІІ місце (гімназія, вчитель Федулова Наталія Петрівна)
  • Реп'юк Богдан Олександрович - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, вчитель Цісарук Надія Володимирівна)
11 класи
  • Суліма Юлія Олегівна - І місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №8, вчитель Довбня Оксана Валентинівна)
  • Гонтар Олександр Володимирович - ІІ місце (ліцей, вчитель Кухарчук Наталія Борисівна) ... Читати далі »
Просмотров: 482 | Добавил: EGA | Дата: 14.12.2010

Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнської олімпіади з економіки!

9 клас
  • Міцкевич Владислав Сергійович - І місце (гімназія, вчитель Бачинська Неля Іванівна)
10 класи
  • Позднякова Олена Романівна - І місце (гімназія, вчитель Бєльська Тетяна Вікторівна)
  • Лукашевич Валерія Олегівна - ІІ місце (ліцей, вчитель Волошин Олександр Миколайович)
  • Манжос Юлія Леонідівна - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, вчитель Заїка Ніна Андріївна)
11 класи
  • Юшкевич Ольга Сергіївна - І місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Кравчук Віктор Володимирович)
  • Хачатрян Маріна Арменівна - ІІ місце (ліцей, вчитель Волошин Олександр Миколайович)
  • Корчинська Альона Олександрівна - ІІ місце (гімназія, вчитель Бачинська Неля Іванівна)
  • Мельник Сергій Юрійович - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Куклюк Світлана Миколаївна)
  • Мельник Юлія Андріївна - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, вчитель Заїка Ніна Андріївна)
  • Поліщук Дмитро Олегович - ІІІ місце (гімназія, в ... Читати далі »
Просмотров: 430 | Добавил: EGA | Дата: 14.12.2010

Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 91
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz