Четвер, 08.12.2016, 23:02
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Навчальні заклади нашого міста

1 2 3 ... 46 47 »

04 грудня 2016 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології, у якій взяли участь  учні  8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Переможцями стали:

І місце 

  1. Стружевська Юлія, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст..№6, вчитель Назарук С.І.,
  2. Дейнека Надія,  учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№3, вчитель Корольова Т.А.,
  3. Багінський Владислав,  учень 10 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Мала О.В.,
  4. Коломієць Юлія, учениця 11 класу ліцею ім..М.С.Рудяка, вчитель Резнікова Н.О.

ІІ місце 

  1. Олійник Маріна, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№3, вчитель Корольова Т.А.,
  2. Мики ... Читати далі »
Просмотров: 38 | Добавил: amawa | Дата: 06.12.2016

03 грудня 2016 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії, у якій взяли участь 39 учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Переможцями стали:

І місце 

1. Черниш Оксана, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, вчитель Молдаван А.А

2. Крещенецька Іванна, учениця 8 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Шуляк О.О.,

3. Генералюк Анастасія, учениця 9 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Шуляк О.О.,

4. Вилавська Юлія, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Поліщук С.С.,

5. Рябчун Мар’яна, учениця 11 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ... Читати далі »

Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 38 | Добавил: amawa | Дата: 05.12.2016

І місце:

Величко Тамару, ученицю 8 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель  Гуменна О.В

Вакарєву Марію, ученицю 9 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель  Дидик І.І.

Миронюка Костянтина, учня 10 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель  Боднар Л.М.

Шевченко  Діану, ученицю 11 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель Уланівська-Нич Л.М. 

ІІ місце:

Злотенко Богдану, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№1, учитель  Горнік Л.П.

Федотову Софію, ученицю 9 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель  Суходольська І.Ю.

Багінського Владислава, учня 10 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель  Боднар Л.М.

Панчук Ірину, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. №8, учитель  Гороховська Н.І.

Ніколайчука  Богдана, учня 11 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель Уланівська-Нич Л.М. 

 

ІІІ місце:

Заворотну  Ірину, учен ... Читати далі »

Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 60 | Добавил: amawa | Дата: 02.12.2016

 переможців   ІІ етапу  Всеукраїнської олімпіади  з історії:

              І місце:

Олійник Марину Юріївну,  ученицю 8 класу Старокостянтинівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Михайлюк В.І.;

Лисичину Надію,  ученицю 9 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Михайлюк В.І.;                                    

Первак Вікторію, ученицю 10 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Первак О.В.;

Бурака Михайла, учня 11 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Мудрик В.І.. ... Читати далі »

Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 35 | Добавил: amawa | Дата: 02.12.2016

Вітаємо учнів – переможців міського етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури та іхніх наставників

І місце

  • Гноянко Ангеліну, ученицю 7 класу ліцею ім. М.С. Рудяка (вчитель Гріга О.В.);
  • Величко Тамару, ученицю 8 класу НВК ім. С.М. Бондарчука(вчитель – Стельмах С.С.);
  • Римар Ірину, ученицю 9 класу ліцею ім. М.С. Рудяка (вчитель Онсович А.Л.);
  • Фабрикіну Вікторію, ученицю 10 класу НВК ім. С.М. Бондарчука(вчитель Фабрикіна І.В.);
  • Петраш Софію, ученицю 11 класу ліцею ім. М.С. Рудяка (вчитель Тарасова Н.Г.).

ІІ місце

  • Ланик Мар’яну, ученицю 7 класу НВК ім. С.М. Бондарчука (вчителі: Стельмах С.С., Фабрикіна І.В.);
  • Проказюк Анну, ученицю 8 класу НВК ім. С.М. Бондарчука (вчитель Стельмах С.С.);
  • Позднякову Діану, ученицю 9 класу НВК  ім. С.М. Бондарчука (вчитель Яцюк А.М.);
  • Болкун Руслану, ученицю ... Читати далі »
Просмотров: 48 | Добавил: amawa | Дата: 30.11.2016

І місце:

Мирошниченка Юрія, , учня 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3, вчитель  Куклюк С.М.

Якотюка Владислава, учня 8 класу ліцею ім. М.С.Рудяка, вчитель  Богатир О.В.

Маломуж Людмилу, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№3, вчитель  Куклюк С.М.

Білика Олексія, учня 10 класу ліцею ім. М.С.Рудяка, вчитель  Андрієнко Н.О.

Мисечка Артемія, учня 11 класу ліцею ім. М.С.Рудяка, вчитель Андрієнко Н.О.

ІІ місце:

Франчука Костянтина учня 7 класу НВК ім..С ... Читати далі »

Просмотров: 60 | Добавил: amawa | Дата: 22.11.2016

.

18 листопада 2016 року на базі Старокостянтинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1 відбувся семінар – практикум учителів української мови та літератури. Під час семінару педагоги міста мали змогу поринути у світ сучасної літератури, яка нікого не залишає байдужим, на майстерно побудованому  уроці  Вилавської Людмили Петрівни разом із її десятикласниками.  Також цікаво було вчителям відчути себе в ролі учнів під час майстер – класів «Я роблю це так», які віртуозно провели Моргулець Наталія Анатоліївна та Самолюк Оксана Дмитрівна.

 

 

 

 

... Читати далі »
Категория: Таланти міста | Просмотров: 49 | Добавил: amawa | Дата: 21.11.2016

Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 86
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz