Понеділок, 18.06.2018, 06:18
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » 2012 » Листопад » 12 » Олімпіада з математики
14:30
Олімпіада з математики
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики!
І місце:

  1. Білика Олексія - учня 6 класу ліцею, вчитель Стецюк Ірина Михайлівна
  2. Зашкольного Давида - учня 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Кримська Любов Анатоліївна
  3. Коваленко Андрія - учня 8 класу ліцею, вчителі Дармороз Ірина Анатоліївна, Шевчук Ніна Володимирівна
  4. Пеккоєва Владислава - учня 9 класу ліцею, вчитель Франчук Тетяна Іванівна
  5. Віннічука Михайла - учня 10 класу ліцею, вчитель Шевчук Ніна Володимирівна
  6. Шевчука Олександра - учня 11 класу гімназії, вчитель Кравець Галина Леонідівна
ІІ місце:
  1. Савчука Андрія - учня 6 класу гімназії, вчитель Кустова Олена Миколаївна
  2. Поворозника Дмитра - учня 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вчитель Шабельник Володимир Павлович
  3. Шевченко Діану - ученицю 7 класу гімназії, вчитель Луцюк Юрій Васильович
  4. Савіна Миколу - учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Онуфрійчук Ірина Георгіївна
  5. Зарічного Антона - учня 8 класу ліцею, вчителі Дармороз Ірина Анатоліївна, Шевчук Ніна Володимирівна
  6. Сеніву Катерину - ученицю 9 класу ліцею, вчитель Франчук Тетяна Іванівна
  7. Якимчука Олександра - учня 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №7, вчитель Ситар Валентина Дмитрівна
  8. Зімченка Богдана - учня 10 класу гімназії, вчитель Кравець Галина Леонідівна
  9. Сороку Дмитра - учня 11 класу гімназії, вчитель Кравець Галина Леонідівна
ІІІ місце:
  1. Хом'як Карину - ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Кобилянська Наталія Володимирівна
  2. Козірука Максима - учня 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №7, вчитель Ситар Валентина Дмитрівна
  3. Дацкова Дениса - учня 6 класу ліцею, вчитель Сеніва Людмила Василівна
  4. Шевчука Богдана - учня 7 класу ліцею, вчитель Сеніва Людмила Василівна
  5. Пурика Сергія - учня 7 класу ліцею, вчитель Шевчук Ніна Володимирівна
  6. Пірог Руслану - ученицю 8 класу гімназії, вчитель Демчинська Катерина Йосипівна
  7. Сьомаша Валентина - учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вчитель Драчук Анатолій Васильович
  8. Король Діану - ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель Гаєвська Олена Олександрівна
  9. Нич Евеліну - ученицю 9 класу гімназії, вчитель Загоруйко Юлія Анатоліївна
  10. Рибак Анну - ученицю 10 класу ліцею, вчитель Шевчук Ніна Володимирівна
  11. Печонку Мирославу - ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель Курій Світлана Дмитрівна
  12. Грігу Владислава - учня 11 класу ліцею, вчитель Данилюк Антоніна Олександрівна
  13. Каліновського Владислава - учня 11 класу ліцею, вчитель Данилюк Антоніна Олександрівна
Категорія: Інтелектуальні змагання | Переглядів: 628 | Додав: EGA
Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Листопад 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 90
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz