Четвер, 20.09.2018, 19:02
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » 2010 » Грудень » 14
Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнської олімпіади з англійської мови!

8 клас
  • Бартова Софія Володимирівна - І місце (гімназія, вчитель Максимчук Світлана Єгорівна)
  • Мельник Марина Іванівна - ІІ місце (гімназія, вчитель Максимчук Світлана Єгорівна)
  • Яковчук Віра Володимирівна - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Федулова Юлія Леонідівна)
9 клас
  • Вакарєва Каріна Олександрівна - І місце (гімназія, вчитель Уланівська-Нич Людмила Михайлівна)
  • Войцешина Наталія Віталіївна - ІІ місце (гімназія, вчитель Журибіда Лариса Миколаївна)
  • Ящук Валентина Василівна - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Богданова Людмида Степанівна)
10 клас
  • Каленик Ірина Анатоліївна - І місце (гімназія, вчитель Гуменюк Лідія Олександрівна)
  • Франко Оксана Володимирівна - ІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, вчитель Хомра Ганна Миколаїівна)
  • Матвійчук Віта Олександрівна - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Горнік Лариса Павлівна)
11 клас
Просмотров: 369 | Добавил: EGA | Дата: 14.12.2010

Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнської олімпіади з правознавства!

9 класи
  • Ящук Валентина Василівна - І місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Богуславська Оксана Володимирівна)
  • Мартинюк Анастасія Олегівна - ІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Богуславська Оксана Володимирівна)
  • Савлук Діана Олексіївна - ІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, вчитель Слюсарчук Алла Олексіївна)
  • Гріга Владислав Сергійович - ІІІ місце (ліцей, вчитель Кухарчук Наталія Борисівна)
10 класи
  • Борук Ольга Миколаївна - І місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №8, вчитель Довбня Оксана Валентинівна)
  • Больних Олександр Сергійович - ІІ місце (гімназія, вчитель Федулова Наталія Петрівна)
  • Реп'юк Богдан Олександрович - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, вчитель Цісарук Надія Володимирівна)
11 класи
  • Суліма Юлія Олегівна - І місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №8, вчитель Довбня Оксана Валентинівна)
  • Гонтар Олександр Володимирович - ІІ місце (ліцей, вчитель Кухарчук Наталія Борисівна) ... Читати далі »
Просмотров: 484 | Добавил: EGA | Дата: 14.12.2010

Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнської олімпіади з економіки!

9 клас
  • Міцкевич Владислав Сергійович - І місце (гімназія, вчитель Бачинська Неля Іванівна)
10 класи
  • Позднякова Олена Романівна - І місце (гімназія, вчитель Бєльська Тетяна Вікторівна)
  • Лукашевич Валерія Олегівна - ІІ місце (ліцей, вчитель Волошин Олександр Миколайович)
  • Манжос Юлія Леонідівна - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, вчитель Заїка Ніна Андріївна)
11 класи
  • Юшкевич Ольга Сергіївна - І місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Кравчук Віктор Володимирович)
  • Хачатрян Маріна Арменівна - ІІ місце (ліцей, вчитель Волошин Олександр Миколайович)
  • Корчинська Альона Олександрівна - ІІ місце (гімназія, вчитель Бачинська Неля Іванівна)
  • Мельник Сергій Юрійович - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Куклюк Світлана Миколаївна)
  • Мельник Юлія Андріївна - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, вчитель Заїка Ніна Андріївна)
  • Поліщук Дмитро Олегович - ІІІ місце (гімназія, в ... Читати далі »
Просмотров: 433 | Добавил: EGA | Дата: 14.12.2010

Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики!

  • Сорока Дмитро Сергійович - І місце (гімназія, вчитель Вапнічний Сергій Дмитрович)
  • Шевчук Олександр Олегович - ІІ місце (гімназія, вчитель Шевчук Олег Васильович)
  • Семенюк Дмитро Миколайович - ІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Сиротюк Світлана Борисівна)
  • Нестерук Юрій Олександрович - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, вчитель Гриб Гаяне Анатоліївна)
Просмотров: 387 | Добавил: EGA | Дата: 14.12.2010

Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнської олімпіади з хімії!

8 класи
  • Зімченко Богдан Віталійович - І місце (гімназія, вчитель Шуляк Олена Олександрівна)
  • Крикун Катерина Ігорівна - ІІ місце (ліцей, вчитель Начичко Ольга Василівна)
  • Романюк Тетяна Анатоліївна - ІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Начичко Ольга Василівна)
  • Миропольська Ольга Володимирівна - ІІІ місце
  • Печонка Мирослава Миколаївна - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №8, вчитель Коваленко Світлана Олександрівна)
9 класи
  • Печеркін Максим Олексійович - І місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, вчитель Печеркіна Тетяна Олександрівна)
  • Ковальчук Оксана Олександрівна - ІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, вчитель Задорожна Юлія Олександрівна)
  • Шевчук Олександр Олегович - ІІІ місце (гімназія, вчитель Шуляк Олена Олександрівна)
10 класи
  • Ніконішина Юлія Вікторівна - І місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Турчановська Діана Миколаївна)
  • Капустинський Руслан Вікторович - ІІ місце (ЗОШ ... Читати далі »
Просмотров: 536 | Добавил: EGA | Дата: 14.12.2010

Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючої праці)!

9 класи
  • Кузьмук Леся Юріївна - І місце (МНВК, вчитель Ярошевич Ольга Вікторівна)
  • Алієва Лейла Рахімівна - ІІ місце (МНВК, вчитель Ільченко Марія Тимофіївна)
  • Яковчук Віра Володимирівна - ІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Валькова Майя Вікторівна)
  • Яремчук Ірина Леонідівна - ІІІ місце (МНВК, вчитель Ільченко Марія Тимофіївна)
  • Срібняк Валерія Борисівна - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Валькова Майя Вікторівна)
11 класи
  • Наскалова Олена Юріївна - І місце (МНВК, вчитель Загоруйко Ерна Робертівна)
  • Кузьмук Мар'яна Юріївна - ІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Корнійчук Наталія Сергіївна)
  • Мозинюк Олена Сергіївна - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, МНВК, вчитель Ярошевич Ольга Вікторівна)
  • Єгорова Тетяна Олександрівна - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, вчитель Марчук Віра Миколаївна)
Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнської ... Читати далі »
Просмотров: 538 | Добавил: EGA | Дата: 14.12.2010

Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнської олімпіади з біології!

8 класи
  • Шуляк Валерія Віталіївна - І місце (гімназія, вчитель Шуляк Олена Олександрівна)
  • Романюк Тетяна Анатоліївна - ІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Корольова Тетяна Анатоліївна)
  • Іванюк Оксана Володимирівна - ІІІ місце (ліцей, вчитель Резнікова Наталія Олександрівна)
  • Зінченко Богдан Віталійович - ІІІ місце (гімназія, вчитель Шуляк Олена Олександрівна)
9 класи
  • Гороховський Антон Вікторович - І місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №8, вчитель Денисенко Ольга Архипівна)
  • Корвацька Катерина Анатоліївна - ІІ місце (гімназія, вчитель Котюк Оксана Антонівна)
  • Горупа Олена Олексіївна - ІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Покотилюк Віта Василівна)
  • Миропольська Тетяна Володимирівна - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, вчитель Кравець Олена Григорівна)
  • Турчак Олена Миколаївна - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІступенів №1, вчитель Грищенкова Галина Михайлівна)
10 класи
Просмотров: 532 | Добавил: EGA | Дата: 14.12.2010

Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнської олімпіади з фізики!

7 класи
  • Шумейко Максим Володимирович - І місце (гімназія, вчитель Бондарчук Сергій Михайлович)
  • Каражбей Іван Сергійович - ІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Куклюк Світлана Миколаївна)
  • Пеккоєв Владислав Сергійович - ІІ місце (ліцей, вчитель Комарницька Валентина Володимирівна)
  • Якимчук Олександр Анатолійович - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна)
  • Герасимчук Олександр Вікторович - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна)
8 класи
  • Миропольська Ольга Володимирівна - І місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна)
  • Куклюк Владислав Васильович - ІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, вчитель Кірпа Ніна Володимирівна)
  • Печонка Мирослава Миколаївна - ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №8, вчитель Савіцький Сергій Миколайович)
9 класи
  • Казіміров Олександр Євгенович - І місце (гімназія, вчитель Вапнічний ... Читати далі »
Просмотров: 628 | Добавил: EGA | Дата: 14.12.2010

Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Грудень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 93
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz