Середа, 25.04.2018, 08:05
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » 2018 » Січень » 31 » Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
12:00
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

Астрономія

ІІІ місце

  1. Остапенко Ярослав, учень  9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Куклюк С.М.

Математика

ІІІ місце

  1. Горєлова Вікторія, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Луцюк Ю.В.,
  2. Колісник Ілля, учень 7 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Загоруйко Ю.А.Кравець Г.Л.,
  3. Дармороз Аліна, учениця 8 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель Данилюк А.О.,
  4. Копайгородська Дар’я, учениця 9 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчителі Шевчук Н.В., Франчук Т.І.,
  5. Білик Олексій, учень 11 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель Шевчук Н.В.,
  6. Галич Дмитро, учень 11 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель Шевчук Н.В.,

Англійська мова

ІІ місце

  1. Янковська Марина, учениця 11 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Кущик Т. О.,
  2. Величко Тамара, учениця 9 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Гуменна О. В.,

ІІІ місце

  1. Вакарєва Марія, учениця 10 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Гуменна О. В.,
  2. Ніколайчук Анна, учениця 9 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Уланівська-Нич Л. М.,

Німецька мова

ІІ місце

  1. Бучкарик Діана, учениця 11 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Скора Т. Г.,
  2. Лященко Влада, учениця 11 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Скора Т. Г.,
  3. Загурська Аніта, учениця 10 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Омельчук А. Є.,

ІІІ місце

  1. Борищук Валерія, учениця 10 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Омельчук А. Є.,
  2. Ярощук Іванна, учениця 9 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Поліщук С. О.,

Українська мова та література

ІІ місце

  1. Фабрикіна Вікторія, учениця 11 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Фабрикіна І.В.,

ІІІ місце

  1. Вовчук Роман, учень 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Нижник Л.І.,
  2. Величко Тамара, учениця 9 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Стельмах С.С.,
  3. Лисичина Надія, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Заремба В.А.,

Біологія

ІІІ місце

  1. Багінський Владислав, учень 11 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Мала О.В.,
  2. Андрусенник Каріна, учениця 8 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Котюк О.А..
Категорія: Інтелектуальні змагання | Переглядів: 147 | Додав: amawa
Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 90
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz