Понеділок, 25.09.2017, 07:20
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » 2016 » Листопад » 18 » Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики та їх наставників!
11:38
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики та їх наставників!

І місце:

  • Мисечка  Артемія, учня 11 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – учителі  Франчук Т.І., Сеніва Л.В.;
  • Білика Олексія, учня 10 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – учитель Шевчук Н.В.;
  • Медцовську  Катерину, ученицю 9 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – учитель Сеніва Л.В.;
  • Копайгородську  Дар’ю, ученицю 8 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – учителі  Шевчук Н.В.,  Данилюк А.О.;
  • Судіка Олександра, учня 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№1 – учитель  Лавренюк О.М.;
  •  Романця Ростислава, учня 6 класу НВК ім. С.М.Бондарчука – учитель Загоруйко Ю.А..

ІІ місце:

  • Полянського Артура, учня 11 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – учителі  ФранчукТ.І., Сеніва Л.В.;
  • Зашкольного Давида, учня 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – учитель  Кримська Л.А.;
  • Миронюка Костянтина , учня 10 класу НВК ім. С.М.Бондарчука – учитель Літнарович К.В.;
  • Лисичину Надію, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 –  учитель  Луцюк Ю.В.
  • Якотюка Владислава, учня 8 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – учителі  Шевчук Н.В.,  Данилюк А.О.;
  • Власюка Івана, учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 –  учитель Кучманюк Н.В.;
  • Штенцова Матвія, учня 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №7 – учитель Ліщук М.Г.;
  • Макар Анастасію, ученицю 6 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – учитель Шевчук Н.В.;
  • Кашину Анну, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 –  учитель  Онуфрійчук І.Г.

ІІІ місце:

  •   Коломієць Юлію, ученицю 11 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – учителі  ФранчукТ.І., Сеніва Л.В.;
  •   Шевчука Богдана, учня 11 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – учителі  ФранчукТ.І., Сеніва Л.В.;
  •   Галича Дмитра, учня 10 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – учитель  Шевчук Н.В.;
  •   Позднякову Діану, ученицю 9 класу НВК ім. С.М.Бондарчука – учитель Загоруйко Ю.А.;
  •   Демчишина Дмитра, учня 8 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – учитель Дармороз  І.А.;
  •   Борисенка Максима, учня 8 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – учителі  Шевчук Н.В.,  Данилюк А.О.;
  •   Якимчук Єлізавету , ученицю  8 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – учитель Дармороз  І.А.;
  •   Крещенецьку Івану, ученицю 8 класу НВК ім. С.М.Бондарчука – учитель Загоруйко Ю.А.;
  •   Кобилинського Віктора, учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 –  учитель Кучманюк Н.В.;  
  •   Дармороз Аліну, ученицю 7 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – учитель Данилюк А.О.;
  •   Онищука Нікіту,  учня 6 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – учитель   Чаплінська Р.Г.;
  •   Феделеш Мирославу, учня 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 –  учитель  Онуфрійчук І.Г.;
  •   Асасян Марію,  ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №7 – учитель Шевченко О.Г.
Категорія: Інтелектуальні змагання | Переглядів: 178 | Додав: amawa
Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 89
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz