Субота, 25.11.2017, 08:48
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » 2016 » Грудень » 5 » Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії!
15:09
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії!

03 грудня 2016 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії, у якій взяли участь 39 учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Переможцями стали:

І місце 

1. Черниш Оксана, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, вчитель Молдаван А.А

2. Крещенецька Іванна, учениця 8 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Шуляк О.О.,

3. Генералюк Анастасія, учениця 9 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Шуляк О.О.,

4. Вилавська Юлія, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Поліщук С.С.,

5. Рябчун Мар’яна, учениця 11 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Шуляк О.О.

 

ІІ місце 

1.Андрусенник Каріна, учениця 7 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Шуляк О.О.,

2. Чаюн Владислав, учень 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, вчитель Самолюк Т.А.,

3. Мельник Анна, учениця 8 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Шуляк О.О.,

4. Маломуж Людмила, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Мельник О.А.,

5. Хом’як Карина, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Поліщук С.С.,

6. Полянський Артур, учень 11 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель Соколовська Н.І.

 

ІІІ місце 

1.Зборовська Каріна, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Мельник О.А.,

2. Олійник Марина, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Мельник О.А.,

3. Вакарєва Марія, учениця 9 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Шуляк О.О.,

4. Ярмолюк Уляна, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Поліщук С.С.,

5. Багінський Владислав, учень 10 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Шуляк О.О.,

6. Александренко Інна, учениця 10 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель Начичко О.В.,

7. Абизова Анастасія, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Поліщук С.С.

 

Вітаємо переможців та їх наставників. Зичимо подальших  успіхів .

 

 

     

 

 

 

Категорія: Інтелектуальні змагання | Переглядів: 159 | Додав: amawa
Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 89
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz