Понеділок, 28.05.2018, 10:57
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » 2015 » Листопад » 2 » олімпіади з навчальних предметів
11:34
олімпіади з навчальних предметів
Стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Першого листопада 2015 року  вийшли на старт  60  юних математиків загальноосвітніх навчальних закладів   міста,  28 з  яких стали переможцями:

І місце:

Франчук Костянтин , учень 6 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука – вчитель Демчинська К.Й.

Борисенко Максим, учень 7 класу ліцею ім.. М.С.Рудяка - вчитель Данилюк А.О.

Десятник Юлія, учениця 8 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – вчителі Шевчук Н.В., Сеніва Л.В.

Білик Олексій, учень 9 класу ліцею ім.. М.С.Рудяка - вчитель Шевчук Н.В.

Зашкольний Давид, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 – вчитель Кримська Л.А.

Зарічний Антон, учень 11 класу ліцею ім. М.С.Рудяка - вчителі учениця 6 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – вчителі Шевчук Н.В., Дармороз І.А.

IІ місце:

Букшань Аліна, учениця 6 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – вчитель Чаплінська Р.Г.

Штенцов Матвій,  учень 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. №7 – вчитель Ліщук М.Г

Копайгородська Дар’я, учениця 7 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – вчитель Шевчук Н.В.

Демчишин Дмитро, учень 7 класу ліцею ім.. М.С.Рудяка – вчитель Дармороз І.А.

Медцовська Катерина, учениця 8 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – вчителі Шевчук Н.В., Сеніва Л.В.

Миронюк Костянтин, , учень 9 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука – вчитель Кустова О.М.

Хом’як Карина , учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 – вчитель Кучманюк Н.В.

Галич Дмитро, учень 9 класу ліцею ім.. М.С.Рудяка - вчитель Шевчук Н.В.

Полянський Артур, учень10 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – вчителі Франчук Т.І.,Сеніва Л.В.

Перун Андрій, учень 11 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука – вчитель Демчинська К.Й.

IIІ місце:
Дармороз Аліна, учениця 6 класу ліцею ім. М.С.Рудяка– вчитель Данилюк А.О.

Суліма Єлизавета,  учень 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №8 – учитель Курій С.Д.

Роговський Владислав, учень 7 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука – вчитель Літнарович К.В.

Николюк Діана, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 – учитель Кучманюк Н.В.

Юртаєв Денис,  учень 8 класу ліцею ім.. М.С.Рудяка - вчитель Данилюк А.О.

Лисичина Надія учениця 8  класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – вчитель Луцюк Ю.В.

Прокіна Ілона , учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 – учитель Онуфрійчук І.Г.

Українець Дмитро,  учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – вчитель Мельник Г.І.

Гуменчук Артур учень 10 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука – вчитель Кравець Г.Л.

Коломієць Юлія, учениця 10 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – вчителі Франчук Т.І., Сеніва Л.В.

Савін Микола,  учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – учитель Онуфрійчук І.Г. Коваленко Андрій, учень 11 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – вчителі Шевчук Н.В., Дармороз І.А

 

Вітаємо переможців та їх наставників. Зичимо подальших  успіхів .

Категорія: Інтелектуальні змагання | Переглядів: 375 | Додав: amawa
Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 90
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz