Понеділок, 28.05.2018, 10:55
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » 2014 » Грудень » 3 » Олімпіада з української мови і літератури
17:34
Олімпіада з української мови і літератури
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури!

22 листопада 2014 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури. Вітаємо переможців:

І місце:

  1. Вакарєву Марію - ученицю 7 класу гімназії, вчитель Яцюк Алла Миколаївна
  2. Фабрикіну Вікторію - ученицю 8 класу гімназії, вчитель Фабрикіна Інна Володимирівна
  3. Хом'як Юлію – ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вчитель Нижник Людмила Іванівна
  4. Слободянюк Інну - ученицю 10 класу ліцею, вчитель Борисюк Наталія Степанівна
  5. Мудрика Богдана - учня 11 класу ліцею, вчитель Зарічна Надія Василівна

ІІ місце:
  1. Маломуж Людмилу - ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вчитель Хвалибога Любов Михайлівна
  2. Дацкова Дениса - учня 8 класу ліцею, вчитель Герасимюк Катерина Петрівна
  3. Літвінчук Юлію - ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вчитель Самолюк Оксана Дмитрівна
  4. Асадову Арзу - ученицю 10 класу гімназії, вчитель Воробчук Галина Іванівна
  5. Літвінчук Вікторію - ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вчителі Каменюк Світлана Миколаївна, Нижник Людмила Іванівна

ІІІ місце:
  1. Римар Ірину - ученицю 7 класу ліцею, вчитель Онсович Алла Леонідівна
  2. Лукасик Софію - ученицю 7 класу гімназії, вчитель Яцюк Алла Миколаївна
  3. Ярмолюк Уляну - ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вчитель Вилавська Людмила Петрівна
  4. Хом'як Карину - ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вчитель Вилавська Людмила Петрівна
  5. Мишинюка Максима - учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 7, вчитель Добродзей Неля В'ячеславівна
  6. Захарук Вікторію - ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 7, вчитель Добродзей Неля В'ячеславівна
  7. Сукманюк Ірину - ученицю 9 класу гімназії, вчитель Крисько Олена Іванівна
  8. Почтальон Вікторію - ученицю 9 класу ліцею, вчитель Тарасова Наталія Григорівна
  9. Поворозника Дмитра - учня 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вчитель Гріга Ольга Вікторівна
  10. Тупчій Ольгу - ученицю 10 класу гімназії, вчитель Воробчук Галина Іванівна
  11. Лук'яненко Марину - ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, вчитель Макарчук Галина Василівна
  12. Нехаєнко Юлію - ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вчитель Кухарук Надія Василівна
  13. Петрук Юлію - ученицю 11 класу гімназії, вчитель Проказюк Лідія Іванівна
  14. Здихальську Каріну - ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вчитель Гріга Ольга Вікторівна
  15. Терещука Дмитра - учня 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, вчитель Лісова Ірина Миколаївна
Категорія: Інтелектуальні змагання | Переглядів: 358 | Додав: EGA
Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 90
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz