Понеділок, 28.05.2018, 06:26
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » 2014 » Грудень » 4 » Олімпіада з математики
18:23
Олімпіада з математики
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики!

29 листопада 2014 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики. Вітаємо переможців:

І місце:

  1. Копайгородську Дарію - ученицю 6 класу ліцею, вчитель Данилюк Антоніна Олександрівна
  2. Маломуж Людмилу - ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вчитель Луцюк Юрій Васильович
  3. Білика Олексія - учня 8 класу ліцею, вчитель Шевчук Ніна Володимирівна
  4. Зашкольного Давида – учня 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вчитель Кримська Любов Анатоліївна
  5. Зарічного Антона - учня 10 класу ліцею, вчителі Шевчук Ніна Володимирівна, Дармороз Ірина Анатоліївна
  6. Пеккоєва Владислава - учня 11 класу ліцею, вчитель Франчук Тетяна Іванівна

ІІ місце:
  1. Тащук Анну - ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 7, вчитель Потєхіна Людмила Юріївна
  2. Демчишина Дмитра - учня 6 класу ліцею, вчитель Дармороз Ірина Анатоліївна
  3. Лисичину Надію - ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вчитель Луцюк Юрій Васильович
  4. Саса Андрія - учня 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вчитель Дерман Ганна Олексіївна
  5. Васюру Владислава - учня 8 класу ліцею, вчитель Шевчук Ніна Володимирівна
  6. Гуменчука Артура - учня 9 класу гімназії, вчитель Кустова Олена Миколаївна
  7. Перуна Андрія - учня 10 класу гімназії, вчитель Демчинська Катерина Йосипівна
  8. Сеніву Катерину - ученицю 11 класу ліцею, вчитель Франчук Тетяна Іванівна

ІІІ місце:
  1. Зашкольного Андрія - учня 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вчитель Мельник Галина Іванівна
  2. Процика Максима - учня 6 класу гімназії, вчитель Кравець Галина Леонідівна
  3. Медцовську Катерину - ученицю 7 класу ліцею, вчитель Чаплінська Рита Геннадіївна
  4. Галушка Андрія - учня 7 класу ліцею, вчитель Сеніва Людмила Василівна
  5. Луцюка Максима - учня 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, вчитель Гаєвська Олена Олександрівна
  6. Савчука Андрія - учня 8 класу гімназії, вчитель Кустова Олена Миколаївна
  7. Шевчука Богдана - учня 9 класу ліцею, вчитель Сеніва Людмила Василівна
  8. Охоту Дениса - учня 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вчитель Луцюк Юрій Васильович
  9. Коваленка Андрія - учня 10 класу ліцею, вчителі Шевчук Ніна Володимирівна, Дармороз Ірина Анатоліївна
  10. Король Діану - ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, вчитель Гаєвська Олена Олександрівна
  11. Якимчука Олександра - учня 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 7, вчитель Ситар Валентина Дмитрівна
Категорія: Інтелектуальні змагання | Переглядів: 348 | Додав: EGA
Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 90
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz