Субота, 23.06.2018, 21:06
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » 2011 » Листопад » 29 » Олімпіада з математики
15:51
Олімпіада з математики
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики!
І місце:
  1. Шевчука Богдана - учня 6 класу ліцею, вчитель Сеніва Людмила Василівна
  2. Коваленко Андрія - учня 7 класу ліцею, вчитель Дармороз Ірина Анатоліївна
  3. Пеккоєва Владислава– учня 8 класу ліцею, вчитель Франчук Тетяна Іванівна
  4. Віннічука Михайла- учня 9 класу ліцею, вчитель Шевчук Ніна Володимирівна
  5. Шевчука Олександра - учня 10 класу гімназії, вчитель Кравець Галина Леонідівна
  6. Фурсову Катерину - ученицю 11 класу ліцею, вчитель Данилюк Антоніна Олександрівна
ІI місце:
  1. Зашкольного Давида - учня 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Кримська Любов Анатоліївна
  2. Поворозника Дмитра- учня 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вчитель Шабельник Володимир Павлович
  3. Лашкевича Миколу- учня 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Кучманюк Наталія Володимирівна
  4. Якимчука Олександра- учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №7, вчитель Ситар Валентина Дмитрівна
  5. Миропольську Ольгу - ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №7, вчитель Ситар Валентина Дмитрівна
  6. Сороку Дмитра - учня 10 класу гімназії, вчитель Кравець Галина Леонідівна
  7. Каліновського Владислава- учня 10 класу ліцею, вчитель Данилюк Антоніна Олександрівна
  8. Гонтара Олександра- учня 11 класу ліцею, вчитель Данилюк Антоніна Олександрівна
  9. Копайгородського Владислава- учня 11 класу ліцею, вчитель Данилюк Антоніна Олександрівна
ІІІ місце:
  1. Руменчука Артура - учня 6 класу гімназії, вчитель Кустова Олена Миколаївна
  2. Килівник Юлію - ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель Курій Світлана Дмитрівна
  3. Савіна Миколу- учня 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Онуфрійчук Ірина Георгіївна
  4. Сеніву Катерину- ученицю 8 класу ліцею, вчитель Франчук Тетяна Іванівна
  5. Рибак Анну- ученицю 9 класу ліцею, вчитель Шевчук Ніна Володимирівна
  6. Печонку Мирославу- ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель Курій Світлана Дмитрівна
  7. Романюк Тетяну- ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Грицюк Любов Петрівна
  8. Гончарука Віктора - учня 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вчитель Кірпа Ніна Володимирівна
  9. Семенюка Дмитра- учня 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Нікітюк Лідія Василівна
  10. Спекторука Дмитра- учня 11 класу гімназії, вчитель Загоруйко Юлія Анатоліївна
Переглядів: 677 | Додав: EGA
Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Листопад 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 90
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz