Понеділок, 25.09.2017, 07:24
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » 2016 » Жовтень » 24 » Командна олімпіада з програмування
17:23
Командна олімпіада з програмування

23 жовтня 2016 року 5 команд зі Старокостянтинівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С. М. Бондарчука брали участь у командній олімпіаді з програмування, яка проходила у приміщенні Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, що складає 45,5% від загальної кількості команд (11 команд). В олімпіаді брали участь команди з міст Старокостянтинова, Хмельницького та Шепетівки.

Вітаємо Миронюка Костянтина та Гіппіуса Антона за І командне місце!

Дякуємо:

  • учасникам команд за участь в олімпіаді і прагнення до перемоги;
  • начальнику управління освіти Пасічнику Анатолію Панасовичу за надання допомоги в організації поїздки на олімпіаду;
  • батькам учасників олімпіади за розуміння і підтримку своїх дітей.

Особлива подяка найменшим учасникам олімпіади – шестикласникам Коліснику Іллі, Нечипоруку Владиславу, Романцю Владиславу за гарні результати. Так тримати!

До організації олімпіади долучилися Попик Андрій Васильович, Ребрина Віталій Арсенович, Сологуб Олександра Станіславівна, Зозуля Ігор Володимирович, Колісецький Вілен Іванович, Гриб Гаяне Анатоліївна, Шевчук Олег Васильович.

Склад команд:

Команда 1:

1. Миронюк Костянтин Григорович

2. Савчук Андрій Вікторович (відсутній за станом здоров’я)

3. Гіппіус Антон Олександрович

Керівник команди Вапнічний Сергій Дмитрович

 

Команда 2:

1. Шуляк Нікіта Віталійович

2. Гуменчук Артур Олегович

3. Міщук Вадим Романович

Керівник команди Шевчук Олег Васильович

 

Команда 3:

1. Нечипорук Владислав Михайлович

2. Колісник Ілля Олександрович

3. Романець Владислав Олегович

Керівник команди Шевчук Олег Васильович

 

Команда 4:

1. Куц Андрій Віталійович

2. Дишлюк Богдан Віталійович

3. Мазуркевич Олександр Олександрович

Керівник команди Шевчук Олег Васильович

 

Команда 5:

1. Рогачук Андрій Олександрович

2. Гуменний Іван Олександрович

3. Вітюк Денис Віталійович

Керівник команди Гриб Гаяне Анатоліївна

 

Відеоролик з олімпіади, автор – третьокласник Сологуб Семен. 

На світлинах – учасники команд.

Категорія: Інтелектуальні змагання | Переглядів: 109 | Додав: amawa
Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 89
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz