Неділя, 15.07.2018, 22:20
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » Інтелектуальні змагання
« 1 2 3 4 ... 28 29 »

10 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії, у якій взяли участь 43 учні  7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Переможцями стали:

І місце

1. Лук’яненко Олександр, учень ЗОШ І-ІІІ ступенів №8, вчитель Коваленко С.О.,

2. Черниш Оксана, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, вчитель Молдаван А.А.,

3. Крещенецька Іванна, учениця 9 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Шуляк О.О.,

4. Генералюк Анастасія, учениця 10 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Шуляк О.О.,

5. Багінський Владислав, учень 11 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Шуляк О.О.

ІІ місце

1.Ковал ... Читати далі »

Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 152 | Добавил: amawa | Дата: 11.12.2017

09 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології, у якій взяли участь 34 учні  8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Переможцями стали:

І місце

Андрусенник Каріна, учениця 8 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Котюк О.А.,

Олійник Маріна, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Корольова Т.А.,

Дейнека Надія,  учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Корольова Т.А.,

Багінський Владислав,  учень 11 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Мала О.В.,

ІІ місце

Кальмуцький Сергій, учень  8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Грищен ... Читати далі »

Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 138 | Добавил: amawa | Дата: 11.12.2017

Вітаємо переможців обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика:

Корнійчук Аріну, ученицю 3 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М. Бондарчука, вчитель Горбаток Т.С.,

Старінчук Єлізавету, ученицю 4 класу ЗОШ І – ІІІ ст.№1, вчитель Коломієць О.П,,

Величко Тамару, ученицю 9 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М. Бондарчука, вчитель Стельмах С.С.,

Римар Ірину, ученицю 10 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель Онсович А.Л.,

Болкун Руслану, ученицю 11 класу ЗОШ І – ІІІ ст. №1, вчитель Моргулець Н.А.

Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 90 | Добавил: amawa | Дата: 08.12.2017

І місце:

Миронюка Костянтина, учня 11 класу НВК ім.С.М.Бондарчука, учитель Вапнічний С.Д.;

Куца Андрія, учня 9 класу НВК ім.С.М.Бондарчука, учитель  Шевчук О.В.;

Колісника Іллю, учня 7 класу НВК ім.С.М.Бондарчука, учитель Вапнічний С.Д.;

ІІ місце:

Савчука Андрія, учня 11 класу НВК ім.С.М.Бондарчука, учитель ... Читати далі »

Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 168 | Добавил: amawa | Дата: 07.12.2017

03 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, у якій взяли участь 23 учні 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Переможцями стали:

І місце

  1. Миронюк Костя ... Читати далі »
Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 76 | Добавил: amawa | Дата: 05.12.2017

І місце:

Шевчук Вікторію, ученицю 6 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель Шевчук Н.В.;

Горелову Вікторію, ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3,  вчитель  Луцюк Ю.В.;

Дармороз Аліну, ученицю 8 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель ДанилюкА.О.;

Борисенка Максима, учня 9 класу ліцею ім.М.С.Рудяка,  вчителі Шевчук Н.В., Франчук Т.І.;

Медцовську Катерину, ученицю 10 класу ліцею ім. М.С.Рудяка, вчитель Сеніва Л.В.;

Галича Дмитра, учня 11 класу ліцею ім. М.С.Рудяка, вчитель Шевчук Н.В.;

ІІ місце:

Найко Софію, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ с ... Читати далі »

Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 251 | Добавил: amawa | Дата: 05.12.2017

І місце:

Українця Андрія, учня  8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1,  учитель  Кравчук В.В.;

Тащук Анну, ученицю  9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №7,  учитель  Заїка Н.А.;

Лисичину Надію, ученицю  10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3,  учитель  Мельник О.А.;

Хом'як Каріну, ученицю  11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1, учитель   Шабельник Н.М.;
ІІ місце:

Зборовську Каріну, ученицю  8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3,  учитель  Мельник О.А.;

Танчука Михайла, учня  8 класу класу НВК ім.С.М.Бондарчука, учитель Бачинс ... Читати далі »

Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 157 | Добавил: amawa | Дата: 04.12.2017

Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 91
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz