Понеділок, 28.05.2018, 10:56
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » 2015 » Листопад » 24 » ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови
14:42
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови!
 

22  листопада  2015 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови. Вітаємо переможців:

 

 

І місце:

  1. Величко Тамара,учениця 7 класуСтарокостянтинівського  НВК «Спеціалізована школа I ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М. Бондарчука (вчитель Стельмах С.С.)
  2. Вакарєва Марія, учениця 8 класу Старокостянтинівського НВК «Спеціалізована школа I ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М. Бондарчука (вчитель Яцюк А.М.)
  3. Фабрикіна Вікторія, учениця 9 класу Старокостянтинівського  НВК «Спеціалізована школа I ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М. Бондарчука (вчительФабрикіна І. В.)
  4. Петраш Софія, учениця 10 класу Старокостянтинівського ліцею  ім. М. С. Рудяка    (вчитель Зарічна Н.В.)
  5. АсадоваАрзуАсадкизи, учениця 11 класу Старокостянтинівського  НВК «Спеціалізована школа I ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М. Бондарчука (вчительВоробчук Г.І.)

 

ІІ місце:

  1. Проказюк Анна, учениця 7 класу Старокостянтинівського  НВК «Спеціалізована школа I ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М. Бондарчука (вчитель Стельмах С.С.)
  2. Полюк Олександра, учениця 8 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I – IIIступенів №1  (вчителі Каменюк С.М., Вилавська Л.П.)                                                                                                                                                    
  3. Дацков Денис, учень 9 класу Старокостянтинівського ліцею  ім. М. С. Рудяка     (вчитель Зарічна Н.В.)
  4. Почтальон Вікторія, учениця 10 класу Старокостянтинівського ліцею  ім. М. С. Рудяка   (вчитель Тарасова Н.Г.)
  5. Слободенюк Інна, учениця 11 класу Старокостянтинівського ліцею  ім. М. С. Рудяка  (вчительОнсович А.Л.)

 

ІІІ місце:

  1. Олійник Марина, учениця 7 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I – IIIступенів №3  (вчитель Наскалова А.С.)        
  2. Злотенко Богдана, учениця 7 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I – IIIступенів №1  (вчитель Коцюк С.В.)      
  3. Римар Ірина, учениця 8 класу Старокостянтинівського ліцею  ім. М. С. Рудяка     (вчитель Онсович А.Л.)
  4. Первак Вікторія, учениця 9 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I – IIIступенів №3  (вчитель Хвалибога Л.М.)
  5. Пєтєнкова Анастасія, учениця 9 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I – IIIступенів №6  (вчитель Кухарук Н.В.)
  6. Сюсько Вікторія, учениця 10 класу Старокостянтинівського  НВК «Спеціалізована школа I ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М. Бондарчука (вчитель Олійник Г.М.)  
  7. Кілівник Юлія, учениця 10 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I – IIIступенів №8  (вчитель Якимчук Т.В.) 
  8. Онсович Галина,  учениця 11 класу Старокостянтинівського ліцею  ім. М. С. Рудяка   (вчитель Онсович А.Л.) 
  9. Каменюк Діана, учениця 11 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I – IIIступенів №1  (вчитель Самолюк О.Д.)
Переглядів: 344 | Додав: amawa
Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 90
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz