Понеділок, 28.05.2018, 06:27
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » 2015 » Листопад » 13 » ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії
16:26
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії
 ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії

І місце:

  1. Мазурок Дмитро Олександрович, чень 8 класу Старокостянтинівськoї загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області вчитель – Михайлюк Василь Іванович
  2. Трошина Вероніка Олександрівна,           учениця  9 класу Старокостянтинівськoго навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І ступення, гімназія» іменні Героя України С.М. Бондарчука Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області       вчитель – Федулова НаталіяПетрівна
  3. Бурак Михайло Михайлович, учень 10 класу Старокостянтинівськoї загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області вчитель – Мудрик Володимир Ілліч
  4. Тупчій Ольга Володимирівна, учениця  11 класу Старокостянтинівськoго навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І ступення, гімназія» іменні Героя України С.М. Бондарчука Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області          вчитель – Федулова НаталіяПетрівна

ІІ місце:

  1. Римар Ірина Андріївна, учениця  8 класу Старокостянтинівськoго ліцей  іменні М.С. Рудяка Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області вчитель – Чернюк Альона Володимирівна
  2. Ліштаба Єгор Петрович, учень 8 класу Старокостянтинівськoї загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області вчитель – Мусат Неля Іванівна
  3. Присяжнюк Дар'я Леонідівна, учениця  9 класу Старокостянтинівськoї загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області вчитель – Кирилюк Антоніна Миколаївна
  4. Українець Дмитро Миколайович, учень 9 класу Старокостянтинівськoї загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області вчитель – Мусат Неля Іванівна
  5. Охота Денис Леонідович, учень 10 класу Старокостянтинівськoї загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області вчитель – Михайлюк Василь Іванович
  6. Повальчук Діана Віталіївна, учениця  10 класу Старокостянтинівськoї загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області вчитель – Слюсарчук Алла   Олексіївна
  7. Кобильник Анастасія Олександрівна, учениця  11 класу Старокостянтинівськoго навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І ступення, гімназія» іменні Героя України С.М. Бондарчука Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області вчитель – Федулова Наталія Петрівна

ІІІ місце:

  1. Вакарєва Марія Олександрівна, учениця  8 класу Старокостянтинівськoго навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І ступення, гімназія» іменні Героя України С.М. Бондарчука Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області вчитель – Троханчук Алла Сергіївна
  2. Лисичина Надія Вікторівна, учениця  8 класу Старокостянтинівськoї загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області вчитель – Михайлюк Василь Іванович
  3. Савіна Ольга Олександрівна, учениця  9 класу Старокостянтинівськoї загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області вчитель – Кирилюк Антоніна Миколаївна
  4. Демчук Юлія Олександрівна, учениця  9 класу Старокостянтинівськoї загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області вчитель – Слюсарчук Алла   Олексіївна
  5. Браун Анастасія  Андріївна,  учениця  10 класу Старокостянтинівськoго ліцей  іменні М.С. Рудяка Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області вчитель – Кухарчук Наталія Борисівна
  6. Процюк Ліна Сергіївна,  учениця  11 класу Старокостянтинівськoго ліцей  іменні М.С. Рудяка Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області вчитель – Кухарчук Наталія Борисівна
  7. Довбня Анастасія Леонідівна, учениця  11 класу Старокостянтинівськoї загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області вчитель – Слюсарчук Юрій Олексійович
Категорія: Інтелектуальні змагання | Переглядів: 301 | Додав: amawa
Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 90
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz