Понеділок, 28.05.2018, 10:56
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » 2015 » Листопад » 20 » ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської та німецької мов!
09:31
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської та німецької мов!
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської та німецької мов!

     14 листопада 2015 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з англійської та німецької  мов, у яких взяли участь відповідно 34 та 7 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Переможцями стали:

 з англійської мови 17 учнів:

І місце:

  1. Маломуж Людмила, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3- вчитель Іонушас Л.А.

  2. Деркач Ольга, учениця 9 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука – вчитель Суходольська І. Ю.,

  3. Шевченко Діана, учениця 10 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука – вчитель Уланівьса-Нич Л.М.,

  4. Борзенько Дмитро, учень 11 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука - вчитель Суходольська І. Ю.,

ІІ місце:

  1. Вакарєва Марія, учениця 8 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука – вчитель Дидик І.І.,

  2. Миронюк Костянтин, учень9 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука - вчитель Боднар Л.М.,

  3. Почтальон Вікторія, учениця 10 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – вчитель Сірук Т.О.,

  4. Клімчук Марія, учениця 10 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука – вчитель Суходольська І. Ю.,

  5. Костюк Денис, учень 11 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука - вчитель Суходольська І. Ю.;

ІІІ  місце:

  1. Федотова Софія, учениця 8 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука – вчитель Кузьмін О.С.

  2. Римар Ірина, учениця 8 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – вчитель Сірук Т.О.,

  3. Савіна Ольга, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1- вчитель Горнік Л.П.,

  4. Білик Олексій, учень 9 класу ліцею ім. М.С.Рудяка – вчитель Волкова Є.Ф.,

  5. Літвінчук Юлія, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1- вчитель Герасимчук Ю.Л.,

  6. Солтик Аліна, учениця10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 – вчитель Ніколайчук Т.М.,

  7. Каменюк Діана, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1- вчитель Лутцева Т.А.,

  8. Проскурівська Катерина, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7- вчитель Поліщук О.В..

     

з німецької мови 5 учнів:

І місце:

  1. Борищук Валерія,  учениця 8 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука – вчитель Омельчук А.Є.,
  2. Бучкарик Діана, учениця 9 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука – вчитель Скора Т.Г.,
  3. Гнатюк Каріна, учениця 11 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука – вчитель Поліщук С.О.

ІІ місце:

  1. Лященко Влада, учениця 9 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука – вчитель Скора Т.Г.,
  2. Кот Анна, учениця 11 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.. Героя України С.М.Бондарчука – вчитель Поліщук С.О.

Вітаємо переможців та їх наставників. Зичимо подальших  успіхів .

Категорія: Інтелектуальні змагання | Переглядів: 338 | Додав: amawa
Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 90
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz