П`ятниця, 18.01.2019, 12:08
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » 2018 » Грудень » 17 » Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії!
18:06
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії!

16 грудня 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії, у якій взяли участь 46 учні  7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Переможцями стали:

І місце

1. Тепляков Захарій, учень 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Поліщук С.С.,

2. Горєлова Вікторія, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, вчитель Мельник О.А.,

3.  Черниш Оксана, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, вчитель Молдаван А.А.,

4. Перепелиця Владислав, учень 10 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Бонковська Н.В.,

5. Генералюк Анастасія, учениця 11 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Бонковська Н.В.,

 

ІІ місце

1.Кобзєв Роман, учень 7 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, Бонковська Н.В.,

2. Денисюк Анна, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, вчитель Мельник О.А.,

3. Максимчук Іван, учень  9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Поліщук С.С.,

4. Матушевська Дарія, учениця 9 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Бонковська Н.В.,

5. Копайгородська Дар’я, учениця 10 класу  ліцею ім.М.С. Рудяка, вчитель Соколовська Н.І.,

6. Стреніцька Анна, учениця 10 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Бонковська Н.В.,

7. Остапчук Анастасія, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Поліщук С.С.,

8. Римар Ірина, учениця 11 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель Начичко О.В.,

 

ІІІ місце

1. Шевчук Вікторія,  учениця 7 класу  ліцею ім.М.С. Рудяка, вчитель Соколовська Н.І.,

2. Кірсова Дарина, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Мельник О.А.,

3. Свістільник Вікторія, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Поліщук С.С.,

4. Ковальчук Віторія, учениця 8 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Бонковська Н.В.,

5. Іванов Назар, учень 9 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, Бонковська Н.В.,

6. Піндак Марія-Анастасія, учениця 9 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель Начичко О.В.,

7.  Олійник Маріна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, вчитель Мельник О.А.,

8. Чаюн Владислав, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, вчитель Самолюк Т.А.,

9. Боцюн Еліза, учениця 11 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель Начичко О.В.

Вітаємо переможців та їх наставників. Зичимо подальших успіхів.

 

Категорія: Інтелектуальні змагання | Переглядів: 60 | Додав: amawa
Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 102
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2019Створити безкоштовний сайт на uCoz