Середа, 25.04.2018, 07:57
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » 2017 » Грудень » 11 » Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії!
23:29
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії!

10 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії, у якій взяли участь 43 учні  7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Переможцями стали:

І місце

1. Лук’яненко Олександр, учень ЗОШ І-ІІІ ступенів №8, вчитель Коваленко С.О.,

2. Черниш Оксана, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, вчитель Молдаван А.А.,

3. Крещенецька Іванна, учениця 9 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Шуляк О.О.,

4. Генералюк Анастасія, учениця 10 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Шуляк О.О.,

5. Багінський Владислав, учень 11 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Шуляк О.О.

ІІ місце

1.Ковальчук Вікторія, учениця 7 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Шуляк О.О.,

2. Максимчук Іван, учень  8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Поліщук С.С.,

3. Перепелиця Владислав, учень 9 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Шуляк О.О.,

4. Копайгородська Дар’я, учениця 9 класу  ліцею ім.М.С. Рудяка, вчитель Соколовська Н.І.,

5. Римар Ірина, учениця 10 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель Начичко О.В.,

6. Ніколаєв Сергій, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, вчитель Самолюк Т.А.,

7. Вилавська Юлія, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Поліщук С.С.,

ІІІ місце

1. Денисюк Анна,  учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Мельник О.А.,

2. Левицька Вікторія, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, вчитель Печеркіна Т.О.,

3. Зборовська Каріна, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Мельник О.А.,

4. Матушевська Дарія, учениця 8 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Шуляк О.О.,

5. Дармороз Аліна, учениця 8 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель Начичко О.В.,

6. Чаюн Владислав, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, вчитель Самолюк Т.А.,

7. Ніколайчук Анна, учениця 9 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Шуляк О.О.,

8. Остапчук Анастасія, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Поліщук С.С.,

9. Александренко Інна, учениця 11 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель Начичко О.В.

 

Вітаємо переможців та їх наставників. Зичимо подальших успіхів .

 

Категорія: Інтелектуальні змагання | Переглядів: 129 | Додав: amawa
Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 90
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz