Субота, 23.06.2018, 21:07
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » 2013 » Грудень » 2 » Олімпіада з математики
12:41
Олімпіада з математики
Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики!


Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики:
І місце:
Віннічука Михайла, учня 11 класу ліцею ім. М.С. Рудяка, вчитель Шевчук Ніна Володимирівна;
Пеккоєва Владислава, учня 10 класу ліцею ім. М.С. Рудяка, вчитель Франчук Тетяна Іванівна;
Перуна Андрія, учня 9 класу гімназії, вчитель Демчинська Катерина Йосипівна;
Зашкольного Давида, учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Кримська Любов Анатоліївна;
Білика Олексія, учня 7 класу ліцею ім. М.С. Рудяка, вчитель Стецюк Ірина Михайлівна;
Лисичину Надію, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Луцюк Юрій Васильович;

ІІ місце:
Рибак Анну, ученицю 11 класу ліцею ім. М.С. Рудяка, вчитель Шевчук Ніна Володимирівна;
Нич Евеліну, ученицю 10 класу гімназії, вчитель Загоруйко Юлія Анатоліївна;
Коваленка Андрія, учня 9 класу ліцею ім. М.С. Рудяка, вчителі Дармороз Ірина Анатоліївна, Шевчук Ніна Володимирівна;
Зарічного Антона, учня 9 класу ліцею ім. М.С. Рудяка, вчителі Дармороз Ірина Анатоліївна, Шевчук Ніна Володимирівна;
Буряка Михайла, учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Лавренюк Олена Максимівна;
Коломієць Юлію, ученицю 8 класу ліцею ім. М.С. Рудяка, вчитель Шевчук Ніна Володимирівна;
Гриньківа Юрія, учня 7 класу гімназії, вчитель Кустова Олена Миколаївна;
Козірука Максима, учня 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №7, вчитель Ситар Валентина Дмитрівна;
Медцовську Катерину, ученицю 6 класу ліцею ім. М.С. Рудяка, вчитель Якотюк Оксана Василівна;

ІІІ місце:
Якимчука Олександра, учня 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №7, вчитель Ситар Валентина Дмитрівна;
Сеніву Катерину, ученицю 10 класу ліцею ім. М.С. Рудяка, вчитель Франчук Тетяна Іванівна;
Пірог Руслану, ученицю 9 класу гімназії, вчитель Демчинська Катерина Йосипівна;
Бондара Ярослава, учня 9 класу ліцею ім. М.С. Рудяка, вчитель Дармороз Ірина Анатоліївна;
Пурика Сергія, учня 8 класу ліцею ім. М.С. Рудяка, вчитель Шевчук Ніна Володимирівна;
Прокіну Ілону, ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Онуфрійчук Ірина Георгіївна;
Хом'як Карину, ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Кобилинська Наталія Володимирівна;
Савіну Ольгу, ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Кобилинська Наталія Володимирівна;
Лагутіна Дениса, учня 6 класу ліцею ім. М.С. Рудяка, вчитель Данилюк Антоніна Олександрівна;
Сиротюка Богдана, учня 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Дерман Ганна Олексіївна;
Маломуж Людмилу, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Луцюк Юрій Васильович.

Категорія: Інтелектуальні змагання | Переглядів: 577 | Додав: EGA
Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 90
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz