П`ятниця, 14.12.2018, 18:38
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » 2018 » Листопад » 29 » Міський етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
16:35
Міський етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

27 листопада 2018 року в  м. Старокостянтинові відбувся міський етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У конкурсі взяли участь 68 учнів 3 – 11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

За рішенням журі конкурсу переможцями визнано:

І місце

  • Лукіянюк Софію, ученицю 3 класу Старокостянтинівського НВК ім. Героя України С.М. Бондарчука, вчитель Зайчук Тетяна Іванівна;
  • Вінцковську Вікторію, ученицю 4 класу Старокостянтинівського НВК ім. Героя України С.М. Бондарчука, вчитель Горбаток Тетяна Степанівна;
  • Ніколаєву Марію, ученицю 5 класу Старокостянтинівської  загальноосвітньої школи  IIII ступенів №7, вчитель Оржинська Оксана Володимирівна;
  • Сторожишина Антона, учня 6 класу Старокостянтинівської  загальноосвітньої школи  IIII ступенів №1, вчитель Слюсаренко Світлана Олександрівна;
  • Сторожук Марію, ученицю 7 класу Старокостянтинівського ліцею ім. М.С. Рудяка, вчитель Гріга Ольга Вікторівна;
  • Денисюк Анну, ученицю 8 класу Старокостянтинівської  загальноосвітньої школи  IIII ступенів №3, вчитель Наскалова Алла Степанівна ;
  • Вовчука Романа, учня 9 класу Старокостянтинівської  загальноосвітньої школи  IIII ступенів №1, вчитель Нижник Людмила Іванівна;
  • Придворницьку Вікторію, ученицю 10 класу Старокостянтинівської  загальноосвітньої школи  IIII ступенів №1, вчитель Каменюк Світлана Миколаївна;
  • Лисичину Надію, ученицю 11 класу Старокостянтинівської  загальноосвітньої школи  IIII ступенів №3, вчитель Заремба Валентина Андріївна.

ІІ місце

  • Паламарчук Ангеліну, ученицю 3 класу Старокостянтинівського ліцею                        ім. М.С. Рудяка, вчитель Борзовець Ірина Сергіївна;
  • Сучок Софію,ученицю 4 класу Старокостянтинівської  загальноосвітньої школи  IIII ступенів №1, вчитель Куровська Оксана Михайлівна;
  • Ніколайчук Марію, ученицю 5 класу Старокостянтинівського НВК ім. Героя України С.М. Бондарчука, вчитель Стельмах Світлана Степанівна;
  • Мосійчука Івана, учня 6 класу Старокостянтинівської  загальноосвітньої школи  IIII ступенів №7, вчитель Оржинська Оксана Володимирівна;
  • Цудзевич Дарю, ученицю 7 класу Старокостянтинівського НВК ім. Героя України С.М. Бондарчука, вчитель Воробчук Галина Іванівна;
  • Левицьку Вікторію, ученицю 8 класу  Старокостянтинівської  загальноосвітньої школи  IIII ступенів №4, вчитель Голота Алла Ярославівна;
  • Гноянко Ангеліну, ученицю 9 класу Старокостянтинівського ліцею ім. М.С. Рудяка, вчитель Гріга Ольга Вікторівна;
  • Величко Тамару, ученицю 10 класу Старокостянтинівського НВК ім. Героя України С.М. Бондарчука, вчитель Стельмах Світлана Степанівна;
  • Петросяна Армана, учня 11 класу Старокостянтинівської  загальноосвітньої школи  IIII ступенів №1, вчитель Вилавська Людмила Петрівна.

 

ІІІ місце

  • Голигіну Олександру, ученицю 3 класу Старокостянтинівської  загальноосвітньої школи  IIII ступенів №7, вчитель Линдіна Валентина Станіславівна;
  • Михайленко Вероніку, ученицю 4 класу Старокостянтинівської  загальноосвітньої школи  IIII ступенів №3, вчитель Білокопита Ольга Сергіївна;
  • Старостюка Владислава, учня 5 класу Старокостянтинівського ліцею ім. М.С. Рудяка, вчитель Герасімюк Катерина Петрівна;
  • Суханчак Вікторію, ученицю 5 класу Старокостянтинівської  загальноосвітньої школи  IIII ступенів №8, вчитель Якимчук Тетяна Володимирівна;
  • Ліщинську Катерину, ученицю 6 класу Старокостянтинівської  загальноосвітньої школи  IIII ступенів №3, вчитель Хвалибога Любов Михайлівна;
  • Найко Софію, ученицю 7 класу Старокостянтинівської  загальноосвітньої школи  IIII ступенів №1, вчитель Слюсаренко Світлана Олександрівна;
  • Румак Світлану, ученицю 7 класу Старокостянтинівської  загальноосвітньої школи  IIII ступенів №7, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна;
  • Козачук Анну, ученицю 8 класу Старокостянтинівського НВК ім. Героя України

С.М. Бондарчука, вчитель Крисько Олена Іванівна;

  • Кашину Анну, ученицю 8 класу Старокостянтинівської  загальноосвітньої школи  IIII ступенів №1, вчитель Моргулець Наталія Анатоліївна;
  • Македонську Аріну, ученицю 9 класу Старокостянтинівського НВК ім. Героя України С.М. Бондарчука, вчитель Крисько Олена Іванівна;
  • Панасюк Анастасію, ученицю 9 класу Старокостянтинівської  загальноосвітньої школи  IIII ступенів №7, вчитель Добродзей Неля В’ячеславівна;
  • Зваду Дар’ю, ученицю 10 класу Старокостянтинівської  загальноосвітньої школи  IIII ступенів №8, вчитель Якимчук Тетяна Володимирівна;
  • Олійник Маріну, ученицю 10 класу Старокостянтинівської  загальноосвітньої школи  IIII ступенів №3, вчитель Наскалова Алла Степанівна;
  • Маломуж Людмилу, ученицю 11 класу Старокостянтинівського НВК ім. Героя України С.М. Бондарчука, вчитель Воробчук Галина Іванівна.

Щиро вітаємо учнів – переможців конкурсу та їх наставників.

Категорія: Інтелектуальні змагання | Переглядів: 48 | Додав: amawa
Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 102
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz