« 1 2 ... 29 30 31 32 33 ... 35 36 »
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця)
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця)!
І місце:
- Глобіну Вікторію - ученицю МНВК, вчитель Загоруйко Ерна Робертівна
- Кузьмук Лесю - ученицю МНВК, вчитель Ярошевич Ольга Вікторівна
ІІ місце:
- Бондарчук Інну - ученицю МНВК, вчитель Ільченко Марія Тимофіївна
- Томашкевич Анастасію - ученицю гімназії, вчитель Канцедал Вікторія Володимирівна
- Дзюбу Анну - ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. №7, вчитель Марчук Віра Миколаївна
...
Читати далі »
|
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технічна праця)
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технічна праця)!
І місце:
- Пасіченка Руслана - учня ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Кондратов Леонід Володимирович
- Каліновського Владислава - учня ліцею, вчитель Каліновський Володимир Володимирович
ІІ місце:
- Ігнасюка Сергія - учня МНВК, вчитель Цимбалюк Валентин Васильович
ІІІ місце:
- Галицького Олексія - учня ліцею, вчитель Каліновський Володимир Володимирович
|
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики!
І місце:
- Шумейка Максима - учня 9 класу гімназії, вчитель Вапнічний Сергій Дмитрович
- Шевчука Олександра - учня 11 класу гімназії, вчитель Шевчук Олег Васильович
ІІ місце:
- Якимчука Олександр - учня 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №7, вчитель Якимчук Лариса Миколаївна
- Сороку Дмитра - учня 11 класу гімназії, вчитель Вапнічний Сергій Дмитрович
ІІІ місце:
- Віннічука Михайла - учня 10 класу ліцею, вчитель Якотюк Ок
...
Читати далі »
|
До уваги учасників ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики!
9 грудня 2012 року на базі Старокостянтинівської гімназії відбудеться ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики. Алгоритм проведення олімпіади:
1. Учасникам ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики у супроводі керівника з’явитися у Старокостянтинівську гімназію о 8:30.
2. Члени журі о 8:45 повідомляють учасникам олімпіади посилання на сервер проведення олімпіади.
3. Кожен учасник авторизується за власним логіном і паролем, які отримують від методиста міського методичного кабінету.
4. Олімпіада триває з 9:00 до 13:00.
5. Умови завдань учасники беруть у системі проведення олімпіади.
6. Учасники можуть здавати розв’язки не більше 40 разів, штраф за здачу не стягується. Учасник бачить лише свої здачі і нараховані йому бали. Запитання можна задавати лише у системі проведення олімпі
...
Читати далі »
|
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії!
І місце:
- Шуляк Нікіту - учня 7 класу гімназії, вчитель Шуляк Олена Олександрівна
- Тупчій Ольгу - ученицю 8 класу гімназії, вчитель Шуляк Олена Олександрівна
- Пеккоєва Владислава - учня 9 класу ліцею, вчитель Начичко Ольга Василівна
- Шуляк Валерію - ученицю 10 класу гімназії, вчитель Шуляк Олена Олександрівна
- Печеркіна Максима - учня 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вчитель Печеркіна Тетяна Олександрівна
ІІ місце:
- Зашкольного Давида - учня 7 класу ЗОШ І-ІІ
...
Читати далі »
|
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови!
І місце:
- Гнатюк Каріну - ученицю 8 класу гімназії, вчитель Поліщук Світлана Олександрівна
- Штенбрехт Аллу - ученицю 9 класу гімназії, вчитель Поліщук Світлана Олександрівна
- Янюк Анастасію - ученицю 10 класу гімназії, вчитель Поліщук Світлана Олександрівна
ІІ місце:
- Федорчук Анастасію - ученицю 9 класу гімназії, вчитель Скора Тетяна Григорівна
- Дмитрієву Софію - ученицю 9 класу гімназії, вчитель Поліщук Світлана Олександрівна
- Петришину Ді
...
Читати далі »
|
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови!
І місце:
- Гладчук Вероніку - ученицю 8 класу гімназії, вчитель Сергеєва Аліна Василівна
- Рупчеву Анастасію - ученицю 9 класу гімназії, вчитель Дидик Ірина Іванівна
- Шуляк Валерію - ученицю 10 класу гімназії, вчитель Суходольська Ірина Юріївна
- Вакарєву Каріну - ученицю 11 класу гімназії, вчитель Уланівська-Нич Людмила Михайлівна
ІІ місце:
- Цісарук Ольгу - ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №5, вчитель Піонткевич Мирослава Степанівна
- Холіну М
...
Читати далі »
|
|