Неділя, 17.02.2019, 16:23
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » Інтелектуальні змагання
« 1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 32 33 »
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання
(обслуговуюча праця)

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця)!

І місце:
  1. Глобіну Вікторію - ученицю МНВК, вчитель Загоруйко Ерна Робертівна
  2. Кузьмук Лесю - ученицю МНВК, вчитель Ярошевич Ольга Вікторівна
ІІ місце:
  1. Бондарчук Інну - ученицю МНВК, вчитель Ільченко Марія Тимофіївна
  2. Томашкевич Анастасію - ученицю гімназії, вчитель Канцедал Вікторія Володимирівна
  3. Дзюбу Анну - ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. №7, вчитель Марчук Віра Миколаївна

... Читати далі »
Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 443 | Добавил: EGA | Дата: 12.12.2012

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання
(технічна праця)

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технічна праця)!
І місце:

  1. Пасіченка Руслана - учня ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Кондратов Леонід Володимирович
  2. Каліновського Владислава - учня ліцею, вчитель Каліновський Володимир Володимирович
ІІ місце:
  1. Ігнасюка Сергія - учня МНВК, вчитель Цимбалюк Валентин Васильович
ІІІ місце:
  1. Галицького Олексія - учня ліцею, вчитель Каліновський Володимир Володимирович
Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 425 | Добавил: EGA | Дата: 12.12.2012

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики


Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики!
І місце:

  1. Шумейка Максима - учня 9 класу гімназії, вчитель Вапнічний Сергій Дмитрович
  2. Шевчука Олександра - учня 11 класу гімназії, вчитель Шевчук Олег Васильович
ІІ місце:
  1. Якимчука Олександр - учня 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №7, вчитель Якимчук Лариса Миколаївна
  2. Сороку Дмитра - учня 11 класу гімназії, вчитель Вапнічний Сергій Дмитрович
ІІІ місце:
  1. Віннічука Михайла - учня 10 класу ліцею, вчитель Якотюк Ок ... Читати далі »
Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 444 | Добавил: EGA | Дата: 10.12.2012

До уваги учасників ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади з інформатики!

9 грудня 2012 року на базі Старокостянтинівської гімназії відбудеться ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики.
Алгоритм проведення олімпіади:
1. Учасникам ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики у супроводі керівника з’явитися у Старокостянтинівську гімназію о 8:30.
2. Члени журі о 8:45 повідомляють учасникам олімпіади посилання на сервер проведення олімпіади.
3. Кожен учасник авторизується за власним логіном і паролем, які отримують від методиста міського методичного кабінету.
4. Олімпіада триває з 9:00 до 13:00.
5. Умови завдань учасники беруть у системі проведення олімпіади.
6. Учасники можуть здавати розв’язки не більше 40 разів, штраф за здачу не стягується. Учасник бачить лише свої здачі і нараховані йому бали. Запитання можна задавати лише у системі проведення олімпі ... Читати далі »

Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 487 | Добавил: EGA | Дата: 07.12.2012

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії!
І місце:

  1. Шуляк Нікіту - учня 7 класу гімназії, вчитель Шуляк Олена Олександрівна
  2. Тупчій Ольгу - ученицю 8 класу гімназії, вчитель Шуляк Олена Олександрівна
  3. Пеккоєва Владислава - учня 9 класу ліцею, вчитель Начичко Ольга Василівна
  4. Шуляк Валерію - ученицю 10 класу гімназії, вчитель Шуляк Олена Олександрівна
  5. Печеркіна Максима - учня 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вчитель Печеркіна Тетяна Олександрівна
ІІ місце:
  1. Зашкольного Давида - учня 7 класу ЗОШ І-ІІ ... Читати далі »
Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 917 | Добавил: EGA | Дата: 03.12.2012

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови!
І місце:

  1. Гнатюк Каріну - ученицю 8 класу гімназії, вчитель Поліщук Світлана Олександрівна
  2. Штенбрехт Аллу - ученицю 9 класу гімназії, вчитель Поліщук Світлана Олександрівна
  3. Янюк Анастасію - ученицю 10 класу гімназії, вчитель Поліщук Світлана Олександрівна
ІІ місце:
  1. Федорчук Анастасію - ученицю 9 класу гімназії, вчитель Скора Тетяна Григорівна
  2. Дмитрієву Софію - ученицю 9 класу гімназії, вчитель Поліщук Світлана Олександрівна
  3. Петришину Ді ... Читати далі »
Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 681 | Добавил: EGA | Дата: 03.12.2012

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови!
І місце:

  1. Гладчук Вероніку - ученицю 8 класу гімназії, вчитель Сергеєва Аліна Василівна
  2. Рупчеву Анастасію - ученицю 9 класу гімназії, вчитель Дидик Ірина Іванівна
  3. Шуляк Валерію - ученицю 10 класу гімназії, вчитель Суходольська Ірина Юріївна
  4. Вакарєву Каріну - ученицю 11 класу гімназії, вчитель Уланівська-Нич Людмила Михайлівна
ІІ місце:
  1. Цісарук Ольгу - ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №5, вчитель Піонткевич Мирослава Степанівна
  2. Холіну М ... Читати далі »
Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 1067 | Добавил: EGA | Дата: 03.12.2012

Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 102
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2019Створити безкоштовний сайт на uCoz