Понеділок, 28.05.2018, 06:28
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » 2015 » Листопад » 16 » ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії
11:34
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії
 ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії

І місце:

  1. Кондратюк Денис Русланович, учень 8 класу Старокостянтинівськoї загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області - вчитель Кравчук Віктор Володимирович
  2. Хом’як Каріна Віталіївна, учениця 9 класу Старокостянтинівськoї загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області - вчитель Шабельник Наталія Миколаївна
  3. Бондарук Анастасія Леонідівна, учениця 10 класу Старокостянтинівськoго навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І ступення, гімназія» іменні Героя України С.М. Бондарчука Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області - вчитель Бєльська Тетяна Вікторівна
  4. Мушій Олександир Михайлович, учень 11 класу Старокостянтинівськoї загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області - вчитель Кравчук Віктор Володимирович

ІІ місце: 

  1. Римар Ірина Андріївна, учениця 8 класу Старокостянтинівськoго ліцей  іменні М.С. Рудяка Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області вчитель Кучерук Наталія Вікторівна
  2. Лисичина Надія Вікторівна, учениця 8 класу Старокостянтинівськoї загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області вчитель Мельник Олена Анатоліївна
  3. Трошина Діана Романівна, учениця 9 класу Старокостянтинівськoго навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І ступення, гімназія» іменні Героя України С.М. Бондарчука Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області вчитель Бєльська Тетяна Вікторівна
  4. Хом’як Юлія Валеріївна, учениця 10 класу Старокостянтинівськoї загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області вчитель Шабельник Наталія Миколаївна
  5. Проскурівська Катерина Павлівна, учениця 11 класу Старокостянтинівськoї загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області вчитель Заїка Ніна Андріївна

ІІІ місце: 

  1. Позднякова Діана Романівна, учениця 8 класу Старокостянтинівськoго навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І ступення, гімназія» іменні Героя України С.М. Бондарчука Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області -  вчитель Бєльська Тетяна Вікторівна
  2. Остапчук Анастасія Володимирівна, учениця 8 класу Старокостянтинівськoї загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області  - вчитель Кравчук Віктор Володимирович
  3. Гладун Альона Андріївна, учениця 9 класу Старокостянтинівськoї загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області - вчитель Ткачук Поліна Романівна
  4. Охота Денис Леонідович, учень 10 класу Старокостянтинівськoї загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області - вчитель Мельник Олена Анатоліївна
Переглядів: 291 | Додав: amawa
Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 90
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz