Вівторок, 22.05.2018, 03:05
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 54 55 »

І місце:

Миронюка Костянтина, учня 11 класу НВК ім.С.М.Бондарчука, учитель Вапнічний С.Д.;

Куца Андрія, учня 9 класу НВК ім.С.М.Бондарчука, учитель  Шевчук О.В.;

Колісника Іллю, учня 7 класу НВК ім.С.М.Бондарчука, учитель Вапнічний С.Д.;

ІІ місце:

Савчука Андрія, учня 11 класу НВК ім.С.М.Бондарчука, учитель ... Читати далі »

Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 144 | Добавил: amawa | Дата: 07.12.2017

03 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, у якій взяли участь 23 учні 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Переможцями стали:

І місце

  1. Миронюк Костя ... Читати далі »
Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 62 | Добавил: amawa | Дата: 05.12.2017

І місце:

Шевчук Вікторію, ученицю 6 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель Шевчук Н.В.;

Горелову Вікторію, ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3,  вчитель  Луцюк Ю.В.;

Дармороз Аліну, ученицю 8 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель ДанилюкА.О.;

Борисенка Максима, учня 9 класу ліцею ім.М.С.Рудяка,  вчителі Шевчук Н.В., Франчук Т.І.;

Медцовську Катерину, ученицю 10 класу ліцею ім. М.С.Рудяка, вчитель Сеніва Л.В.;

Галича Дмитра, учня 11 класу ліцею ім. М.С.Рудяка, вчитель Шевчук Н.В.;

ІІ місце:

Найко Софію, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ с ... Читати далі »

Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 220 | Добавил: amawa | Дата: 05.12.2017

І місце:

Українця Андрія, учня  8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1,  учитель  Кравчук В.В.;

Тащук Анну, ученицю  9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №7,  учитель  Заїка Н.А.;

Лисичину Надію, ученицю  10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3,  учитель  Мельник О.А.;

Хом'як Каріну, ученицю  11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1, учитель   Шабельник Н.М.;
ІІ місце:

Зборовську Каріну, ученицю  8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3,  учитель  Мельник О.А.;

Танчука Михайла, учня  8 класу класу НВК ім.С.М.Бондарчука, учитель Бачинс ... Читати далі »

Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 140 | Добавил: amawa | Дата: 04.12.2017

Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури та їх наставників:

І місце

  • Горєлову Вікторію, ученицю 7 класу ЗОШ І – ІІІ ст. №3, вчитель Заремба В.А.;
  • Вовчука Романа, учня 8 класу ЗОШ І – ІІІ ст. №1, вчитель Нижник Л.І.;
  • Величко Тамару, ученицю 9 класу НВК ім. Героя України С.М. Бондарчука, вчитель Стельмах С.С.;
  • Лисичину Надію, ученицю 10 класу ЗОШ І ІІІ ст.№3, вчитель Заремба В.А.;
  • Фабрикіну Вікторію, ученицю 11 класу НВК ім. Героя України С.М. Бондарчука, вчитель Фабрикіна І.В.

ІІ місце

  • Кашину Анну, ученицю 7 класу ЗОШ І – ІІІ ст. №1, вчитель Моргулець Н.А.;
  • Гноянко Ангеліну, ученицю 8 класу ліцею ім. М.С. Рудяка, вчитель Гріга О.В.;
  • Гороховську Юлію, ученицю 9 класу ЗОШ І – ІІІ ст. №8, вчитель Як ... Читати далі »
Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 125 | Добавил: amawa | Дата: 04.12.2017

І місце:

Остапенка Ярослава, учня 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3, учитель Куклюк С.М.,

Савчука Андрія, учня 11 класу НВК ім.С.М.Бондарчука,учитель Хмельовська Ж.І.;

ІІ місце:

... Читати далі »

Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 169 | Добавил: amawa | Дата: 28.11.2017

І місце:

  • Денисюк Анну, ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 -вчитель Куклюк Світлана МиколаЇвна;
  • Дармороз Аліну, ученицю 8 класу ліцею ім.М.С.Рудяка- вчитель Богатир Ольга Василівна;
  • Копайгородську Дар’ю, ученицю 9 класу ліцею ім.М.С.Рудяка- вчитель Богатир Ольга Василівна;
  • Кобельського Вадима, учня 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №7-вчитель Свірчук Світлана Миколаївна;
  • Хом’як Карину, ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 –вчитель Іванюк Світлана Олександрівна;

ІІ місце:

  • Колісника Іллю, учня 7 класу НВК ім. С.М.Бондарчука- вчитель Хмельовська Жанна Іванівна;
  • Тишко Ілонну, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №8 –вчитель Савіцький Сергій Миколайович;
  • Борисенка Максима, учня 9 класу ліцею ім.М.С.Рудяка- вчитель Богатир Ольга Василівна;
  • Остапенка Ярослава, учня 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 -вчитель Куклюк ... Читати далі »
Категория: Таланти міста | Просмотров: 153 | Добавил: amawa | Дата: 22.11.2017

І місце:

  • Мушія Володимира, учня Старокостянтинівського МНВК, вчитель Якимчук В.В. (технічні види праці);
  • Катревич Дениса, учня 10 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Кондратов Л.В. (технічні види праці);
  • Микитюк Вікторію ученицю 42 групи Старокостянтинівського НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М. Бондарчука, вчитель Слобода Л.М. (обслуговуючі види праці);
  • Галай Дар’ю, ученицю Старокостянтинівського МНВК, вчитель Загоруйко Е.Р. (обслуговуючі види праці).

ІІ місце:

  • Демчишина Дмитра, учня 9 класу Старокостянтинівського ліцею ім.. М.С. Рудяка, вчитель Каліновський В.В. (технічні види праці);
  • Мельника Андрія, учня 43 групи Старокостянтинівського НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М. Бондарчука, вчитель Паламарчук В.В. (тех ... Читати далі »
Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 102 | Добавил: amawa | Дата: 21.11.2017

 3 листопада на базі НВК ім. Героя України С.М.Бондарчука відбувся семінар-практикум учителів математики з питань підготовки до ЗНО, на якому методист ММК Перова В.М. ознайомила вчителів з нормативною базою та інформаційними матеріалами щодо проведення ЗНО у 2018 році. Практичне заняття з розв’язування показникових та логарифмічних рівнянь з параметрами провели учителі математики НВК Кравець Г.Л. та Літнарович К.В.. Учителі також отримали рекомендації щодо розв’язування рівнянь та нерівностей з параметри та рекомендації для учнів щодо проходження ЗНО.

 

 

  

Просмотров: 63 | Добавил: amawa | Дата: 06.11.2017

Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 90
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz