Середа, 17.10.2018, 18:36
Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
Головна » 2011 » Грудень » 16
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології!
І місце:

  1. Нетичук Анастасію - ученицю 8 класу гімназії, вчитель Мала Леся Василівна
  2. Карачова Олександра– учня 9 класу гімназії, вчитель Мала Леся Василівна
  3. Корвацьку Катерину - ученицю 10 класу гімназії, вчитель Котюк Оксана Антонівна
  4. Ніконішину Юлію - ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Грищенкова Галина Михайлівна
ІІ місце:
  1. Каражбея Івана - учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Корольова Тетяна Анатоліївна
  2. Лахманюк Ольгу- ученицю 9 кла ... Читати далі »
Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 655 | Добавил: EGA | Дата: 16.12.2011

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики!
І місце:

  1. Шумейка Максима- учня 8 класу гімназії, вчитель Вапнічний Сергій Дмитрович
  2. Сороку Дмитра - учня 10 класу гімназії, вчитель Вапнічний Сергій Дмитрович
ІІ місце:
  1. Шевчука Олександра- учня 10 класу гімназії, вчитель Шевчук Олег Васильович
  2. Семенюка Дмитра - учня 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Сиротюк Світлана Борисівна
ІІІ місце:
  1. Романченка Віталія - учня 10 класу гімназії, вчитель Вапнічний Се ... Читати далі »
Категория: Інтелектуальні змагання | Просмотров: 450 | Добавил: EGA | Дата: 16.12.2011

Всеукраїнський конкурс з українознавства "Патріот"

Інформація про проведення Всеукраїнського конкурсу з українознавства "Патріот".
Заявка на участь у Всеукраїнському конкурсі з українознавства "Патріот".

Просмотров: 437 | Добавил: EGA | Дата: 16.12.2011

Переможці конкурсу з інформаційних технологій

Вітаємо переможців обласного етапу конкурсу з інформаційних технологій!
У номінації "Офіс":

  1. Єлісеєнка Олександра Євгеновича - учня 11 класу Старокостянтинівської гімназії, диплом І ступеня
  2. Старушика Артема Миколайовича - учня 11 класу Старокостянтинівської гімназії, диплом ІІІ ступеня
У номінації "Програмування":
  1. Шевчука Олександра Олеговича - учня 10 класу Старокостянтинівської гімназії, диплом І ступеня
  2. Сороку Дмитра Сергійовича - учня 10 класу Старокостянтинівської гімназії, диплом ІІ ступеня
Категория: Таланти міста | Просмотров: 416 | Добавил: EGA | Дата: 16.12.2011

Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Грудень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Наше опитування
Підсумкові контрольні у 5-8 класах - це ...
Всього відповідей: 96
Категорії розділу
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz